شینگل ، یک لایه قیر فرآوری شده است که جهت پوشش سقف های شیبدار امروزه به صورت گسترده استفاده می شود.

مراحل تولید شینگل از لایه های ضد آب فایبرگلاس و بدنه مستحکم ضد زنگ به شرح زیر است:

  •  پس از کنترل کیفیت قیر فرآوری شده ، مستقیما وارد بخش تولید و ترکیب قیری شینگل می شود.
  • در خط تولید ، شینگل با ورقه های ضد آب فایبرگلاس ترکیب شده و پس از رسیدن به ضخامت مورد نظر ، سنگ دانه های رنگی به ترکیب اضافه می شوند .به علاوه سطح آن با یک لایه شن مرغوب پوشانده می شود.
  • پس از اینکه شینگل ها به صورت ورقه ای تولید شده و بریده شدند، بسته بندی شده و آماده ارسال برای مشتریان می شوند.
  • بسته ها پس از تایید کنترل کیفیت نهایی به محل های مورد نظر حمل می شوند.

1  – پوشش سقف شینگل BMT
2  – دریچه های هواکش
3  – شاسی کشی چوب روسی
4  – پنل های OSB
5  – لایه آب بندی BMT
6و7-دیتیل آب روها
8  – تیزه
9  – شینگل استارتر
10- عایق حرارتی زیرین شینگل BMT

 

پوشش سقف شینگل چیست ؟

زیبایی همیشگی

شینگل های سقف شیبدار ، یک انقلاب عظیمی در هنر پوشش سقف را رهبری کردند. غنائت ظاهری این محصول از طریق ایجاد عمق نحوه ی برش و ترکیب های رنگی مختلف ارزش معماری سقف های شیبدار را افزایش می دهد

تنوع بالای مدل و رنگ

تنوع بالای مدل ها و رنگ ها ، به شما کمک میکند که سقف رویاهایتان را بسازید. شما به راحتی میتوانید سقفی را که همیشه تصور می کردید با هر رنگ و مدلی خلق کنید، بدون این که دچار محدودیت بشوید.

مواد خام

از ورقه های با دوام فایبر گلاس و قیر فرآوری شده که قابلیت رقابت با محصولات شینگل دیگر را دارد . شینگل BTM شینگل محصولات با کیفیت بالایی را به دلیل تکنولوژی بالای تولید قیر فرآوری شده خود، ارائه می دهد.BMT

مقرون به صرفه

به دلیل وزن سبک شینگل ، هزینه های سازه بصورت چشمگیری کاهش یافته و به دلیل سطح پوشش وسیع محصولات باعث صرفه جویی در وقت و نیروی کاری می شود.

نصب آسان

نصب جزئیات سقف مانند لبه ها ، آبگیرها، آبروها و اطراف دود کش ها بسیار آسان و در زمان کم می باشد.

سطوح قابل نصب

شینگل قابلیت نصب بر روی انواع سطوح سقف و با هرنوع سازه ای را دارد. *نکته مهم :حداقل شیب سقف جهت نصب شینگل باید 20% باشد.

ایمنی زلزله

به دلیل وزن سبک ، بار تحمیلی به ساختمان کمتر و ایمنی زلزله افزایش می یابد.وزن ساختمان ها رابطه ی مستقیم با خطر زلزله دارد بدین ترتیب ، محصولات ساختمانی سبک مانند شینگل به دلیل ریسک زلزله بسیار مورد توجه هستند.

پوشش دو لایه

شما محافظت خواهد کرد و ظاهری برجسته و زیبا ایجاد میکند.

برند معتبر

یکی از نگرانی های بجای مشتریان حضور اجناس کم کیفیت چه بسا بی کیفیت چینی در بازار است , در مقابل شرکت نکونام بناگستر با عرضه معتبر ترین برند ترکیه  شناخته شده در بازار جهانی, با نامی پر آوازه این نگرانی را برای همیشه حل نموده.

مدل های خود چسبنده

مدل های پشت چسبدار شینگل نصب مطمئن و آسان را باهم فراهم می کنند ، به دلیل این که آنها هم توسط میخ و هم توسط چسب تثبیت میشوند

دوام بالا

با نصب صحیح شینگل بر روی سقف ، این محصول در طول عمر ساختمان به شما این اطمینان را می دهد که سقفی بدون مشکل برا ی سال های سال خواهید داشت.

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی حرفه ای نکونام بناگستر با بیش از یک دهه تجربه در زمینه انواع سقف شینگل.

Pin It on Pinterest

Share This